صنعت خودرو یکی از صنایع پررونق کشور میباشد. امروزه سازندگان خودرو و فروشندگان آن به عرصه ی اینترنت وارد شده و برای تبلیغات و فروش محصولات خود دست به طراحی وب سایت زده اند. سایت خودرو می تواند دارای بخش هایی از قبیل اطلاعات خودرو، نیازمندی ها (خرید و فروش خودرو)، آخرین قطعات تولیدی برای خودروها و نحوه ی کارکرد آنها باشد.

طراحی سایت اطلاعات خودرو

بخش اطلاعات خودرو می تواند شامل اطلاعاتی از ویژگی خودروها و مشخصات فنی هر خودرو و گالری تصاویر باشد. در این بخش میتوان به بررسی قطعات جدید تولیدی برای هر خودرو اشاره کرد و مزیت ها و معایب آن ها را در اختیار بازدیدکنندگان قرار داد و به صورت اینترنتی این قطعات را به فروش رسانید.

سایت نیازمندی های خودرو

بخش نیازمندی های خودرو، مکانی مناسب برای افرادی است که قصد خرید و یا فروش اتومبیل خود را دارند، این گونه افراد با مراجعه به این قسمت از سایت می توانند اطلاعات اتومبیل خود را وارد و یا اطلاعات اتومبیل دیگر افراد را مشاهده نموده و نسبت به خرید آنها و فروش اتومبیل خود اقدام نمایند.
در این بخش می توان امکانی را قرار داد بدین صورت که کسانی که قصد خرید خودرو دارند فرمی را پر کرده و یکسری از اولویت های خود مانند حدود قیمت، میزان کارکرد و.. را وارد کرده و فروشندگان خودرو با مراجعه به این صفحه و با توجه به اولویت هایی که این افراد برای خود قرار داده اند، نسبت به فروش خودروی خود اقدام نمایند.

شماره تماس:۰۹۳۸۶۰۱۹۶۵۶